Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

Бальзамування, посмертний макіяж

Смерть людини далеко не завжди зумовлена ​​природними процесами. Травми, аварії, хвороби — все ці чинники можуть внести значні негативні зміни на обличчі й тілі покійного. Запам'ятати і проводити померлого набагато краще в максимально природному вигляді, оскільки ця пам'ять досить специфічна і залишається з близькими і рідними назавжди. У своїй практиці ритуальні послуги охоплюють і ту частину, де небіжчика готують в останню путь.

Вантаж 200

В процесі реалізації практичної діяльності працівникам ритуальної служби часто доводиться мати справу з необхідністю сприяння доставці тіла покійного до місця поховання. І якщо мова йде про перевезення покійного за місцем (в рамках міста, області), процес не викликає жодних труднощів. Інша справа так званий вантаж 200 — доставка тіла з іншої країни, області, району.

Кремація

Хоча в Україні до кремації тіла все ще підходять з певною дистанцією, з року в рік прихильників цього методу поховання стає все більше. Сьогодні в нашій країні ритуальні служби здатні забезпечити простий доступ до цієї послуги в поєднанні з відносно низькою вартістю.

Організація похоронних обрядів

Організація похорону — завдання, яке може приголомшити багатьох людей, особливо якщо вони сумують і переживають стрес і біль втрати. У цей непростий час потрібно розібратися з багатьма питаннями, які необхідно вирішувати в короткі терміни.

Відспівування померлого священиком

Безумовно важливо дотримуватися традицій і релігійних звичаїв при проведенні ритуалу поховання. У православ'ї, як і в будь-якому іншому віросповіданні, існують свої особливості і порядок прощання з близькими. Одним з традиційних заходів є відспівування померлого священиком. Згідно з канонами церкви, відспівування проводять безпосередньо в храмі, де покійний і священик максимально наближені до Бога.

Оформлення документів

Перспектива стикатися з встановленим процесом оформлення документів мало кого приваблює навіть в приємних цілях. Але коли мова заходить про необхідність відвідати ряд державних структур, зібрати потрібні довідки і оформити необхідні документи перед майбутніми похоронами близької людини — однозначно допомогу професіоналів буде не зайвою.

Підготовка тіла до похорону

Родичі та близькі, проводжаючи людину в останню путь, запам'ятають назавжди його образ. І завдання ритуальної служби в Харкові подбати про те, щоб зовнішній вигляд покійного був максимально природним. Для цього існує спеціальна процедура підготовки тіла до похорону.

Поминальна трапеза

Після похорону, згідно традицій, друзів, родичів і близьких покійного збирають на поминки. І далеко не завжди поминальну трапезу доречно проводити вдома. Вже давно в звичну традицію входить поминати в кафе, коли число запрошених значне, а часу і бажання готувати, через пережиту втрату, може і не бути. Тому, доречно замовити організацію поминок в Харкові у ритуальній службі.

Транспортування по Україні і країнам СНД

Вантаж 200 (як називають в народі транспортування небіжчика) може здійснюватися не тільки на території України, а й за її межами. Якщо смерть настала в іншій країні, ритуальна служба може перевезти тіло в потрібне місце.

Траурний оркестр

Близькі та родичі прощаючись з померлим, проходять безліч етапів, пов'язаних з організацією та підготовкою до поховання. Крім збору довідок і документів, необхідно подбати про ряд інших питань.

Догляд за місцем поховання

Догляд за могилою в Харкові — послуга, яка актуальна і часто застосовується на практиці. Перш за все, не доглянуте місце поховання може наштовхнути інших людей на думку про те, що про людину забули.