Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Смерть людини далеко не завжди зумовлена ​​природними процесами. Травми, аварії, хвороби — все ці чинники можуть внести значні негативні зміни на обличчі й тілі покійного. Запам'ятати і проводити померлого набагато краще в максимально природному вигляді, оскільки ця пам'ять досить специфічна і залишається з близькими і рідними назавжди. У своїй практиці ритуальні товари і послуги в Харкові охоплюють і ту частину, де небіжчика готують в останню путь. Професійний макіяж дозволить:

  • приховати наслідки травм;
  • каліцтва і спотворення рис обличчя,  що зумовлено хворобами;
  • наслідки перевищення терміну збереження до поховання тіла і не тільки.

Останній пункт заслуговує окремого розгляду, оскільки дозволяє максимально відстрочити неминучі руйнівні некротичні процеси можна, використовуючи бальзамування померлого в Харкові. Особливої ​​актуальності метод збереження клітин тіла небіжчика набуває тоді, коли смерть настала далеко від місця проживання, або існують причини, коли тіло потрібно максимально довго зберігати до поховання. Тепер про кожну з послуг більш детально.

Бальзамування: суть послуги, процес проведення і мета застосування

У Харкові послуга бальзамування тіла покійного актуальна як і по всій Україні. Неспокійна ситуація на Сході країни, випадкові жертви, нещасні випадки — всі ці негативні фактори забирають життя людей. І далеко не завжди у родичів є можливість максимально швидко приїхати до місця проведення поховання, щоб попрощатися з тими, хто пішов з життя. Причин може бути безліч:

  • значна відстань;
  • смерть людини під час перебування в іншій країні (коли тіло доставляється досить довго);
  • проведення медичних досліджень, необхідних для встановлення справжніх причин смерті і так далі.

Ціна бальзамування в Харкові і похоронна атрибутика доступна, а послуга корисна для близьких, які зазнали втрату. До того ж, використовуючи бальзамування можна запобігти подальшу ексгумацію тіла, якщо слідство тривають і потрібне здійснення ряду додаткових експертиз.

Посмертний макіяж в Харкові: ціна, актуальність, процес здійснення

На жаль, посмертний макіяж далеко не завжди зводитися до простого нанесення гриму. Часто у покійного може бути відкритий рот, форма обличчя набуває не природніх рис. Процедурі нанесення посмертного макіяжу передує підготовка:

  • шкіра покійного очищається;
  • використовуються дезинфікуючі речовини для запобігання розвитку бактерій;
  • виконуються процедури по мінімізації візуальних негативних ефектів (глибокі рани зашиваються, робляться непомітними і гримуються в подальшому).

Ціна підготовки тіла покійного і посмертного макіяжу, як правило, фіксована. Виконують роботи співробітники служби ритуальних послуг, використовуючи надійні методи, перевірені часом і практикою.