Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

При замовленні труни для похоронів, людина стикається зі значним вибором варіантів і моделей. Багато хто віддає перевагу труні на замовлення в Харкові. Адже фінансові можливості у всіх різні. Тому має сенс трохи заглибитися в процес вибору цього атрибута, без якого не обходяться організація похоронного обряду в Харкові.

Цільове призначення труни

Труну використовують для перевезення, викладки і поховання померлого. Є труни для поховань і кремації. У разі кремації труну спалюють разом з померлим, і тому зазвичай вибирають недорогий варіант. Використання труни обов'язково як при похованні, так і при кремації. Труни розрізняються:

  • матеріалом;
  • обробкою;
  • ціною.

У Харкові замовити труну недорого можна в ритуальній службі в Харкові, яка буде організовувати похорон. Вибір представлений з готових моделей і на замовлення.

Матеріал трун

Прості труни часто виготовляються з деревини сосни або дубу з чотирма або шістьма ручками. Висококласні моделі виготовляють з дуба або червоного дерева, ручки часто покривають латунню. Так звані дизайнерські труни, які виготовляються індивідуально за кольором і декором, доступні вже кілька років. Крім дерева для виробництва використовуються спеціальні матеріали, такі як синтетична смола. При виготовленні трун важливо, щоб матеріали були здатні біологічно розщеплюватись протягом часу. Труни з целюлози тепер також можна використовувати для кремації. Вибрати труну можна прямо у трунаря. Більшість компаній можуть показати вам різні моделі. Вартість труни зазвичай відрізняється в залежності від виробника.

Навіщо потрібна труна для кремації?

Для кремації в Харкові існують так звані кремаційні труни без ручок. Вони спеціально створені для кремації і використовуються для перевезення померлих. Обробка менш стабільна, бо матеріал не повинен витримувати тиск землі. В цілому ж для кремації можна вибрати будь-який труну. Труна для кремації не тільки горюча, але і служить даниною поваги до померлого.

У деяких випадках використовуються ті труни, в яких людина була доставлена. Так звані цинкові або закриті моделі призначені для того, щоб уберегти родичів від шоку, який відчувають люди при вигляді понівеченого тіла рідної людини.