Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Близькі та родичі прощаючись з померлим, проходять безліч етапів, пов'язаних з організацією та підготовкою до поховання. Крім збору довідок і документів, необхідно подбати про ряд інших питань. Так, гостро постають питання пов'язані з організацією:

  • поминок;
  • транспортування;
  • дотримання ритуальних традицій;
  • підготовка місця поховання та багато іншого.

І не так давно, всі ці питання лягали на плечі родичів, які і без того були деморалізовані. Наразі всі організаційні клопоти бере на себе ритуальна служба в Харкові. Ціна ритуальних послуг залежить від обраного переліку, особливих вимог і інших чинників.

Замовити траурний оркестр в Харкові: ціна і реалізація

Напевно, якщо вам доводилося побувати на похоронах, ви бачили, як включається запис на магнітофоні і відтворюватися траурна музика. Проводити близької людини в останню путь можна з почестями. Для цього можна найняти траурний оркестр в Харкові, недорого і відповідно до традицій, які існували досить довго. Ціна послуг буде залежати від деяких індивідуальних особливостей:

  • тривалість гри оркестру;
  • відстань, яке необхідно пройти;
  • кількість інструментів і людей в складі оркестру і деяких інших.

Замовляючи ритуальні послуги в Харкові, родичі і близькі можуть висловити свої побажання, вказати, що саме людина любила за життя. Стандартні послуги чітко фіксовані за вартістю, але, існують і ексклюзивні послуги, обговорювані окремо.

Оркестр на похоронах

Оркестрова музика, крім абсолютно унікального звучання, яке не здатне передати ні один пристрій, це знак поваги пам'яті про покійного, любові близьких і турботи, яку вони проявили, проводжаючи людину в останню путь, адже має значення не тільки організація похоронних обрядів в Харкові. Траурна оркестрова музика передає ту біль, яка гризе близьких померлого. Ціна послуг траурного оркестру доступна і явно не послужить значущою частиною бюджету похорону.

Дізнатися про можливості і варіанти інструментів, які будуть залучені, можна в ритуальній службі, оформляючи замовлення і вибираючи зі списку пропонованих послуг необхідні.