Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

Транспортування тіла померлого неможливе без використання катафалка - автомобіля зі специфічним довгастим корпусом, обладнаним для розміщення труни. Цільове призначення катафалка очевидне - транспортування тіла:

У нас є можливість запропонувати послугу транспортування тіла покійного. Замовити катафалк для похорону в Харкові ви можете в будь-який час, звернувшись за вказаними на сайті номерами телефону.

Розрахунок вартості послуги

Звертаючись в нашу ритуальну службу, клієнту будуть запропоновані різні варіанти як організації похоронного обряду в Харкові, так і супутніх послуг. У тому числі і замовлення катафалка в Харкові. Ціна буде залежати від ряду факторів:

  • дистанції транспортування;
  • час, протягом якого буде задіяний автомобіль;
  • додаткові витрати, які обумовлюються індивідуально.

Перевезення померлих здійснюється тільки працівниками ритуальної служби на законних підставах. Самостійно перевозити тіло, використовуючи транспорт не обладнаний належним чином не найкраща ідея зважаючи на очевидні причини.

Ритуальні послуги в Харкові: недорого і надійно

Наша ритуальна служба в Харкові надає також і багато інших послуг, пов'язаних з похоронами їх організацією та проведенням. Замовити транспорт для перевезення вантажу 200 у нас вигідно. Під час проведення похорону, катафалк пересувається повільно, щоб люди, які прийшли вшанувати пам'ять покійного, могли встигати простувати слідом. Але рідко це відбувається протягом всього шляху. Найчастіше замовляють автобус для похорону, який призначений для перевезення людей до місця поховання та до місця проведення поминального обіду.