Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Після похорону, згідно традицій, друзів, родичів і близьких покійного збирають на поминки. І далеко не завжди поминальну трапезу доречно проводити вдома. Вже давно в звичну традицію входить поминати в кафе, коли число запрошених значне, а часу і бажання готувати, через пережиту втрату, може і не бути. Тому, доречно замовити організацію поминок у ритуальній службі в Харкові. Це дозволить:

  • заощадити час на приготування поминального обіду;
  • розмістити будь-яку кількість скорботних;
  • гідно пом'янути покійного в колі всіх тих, кому він був доріг.

Ціна поминального обіду в Харкові залежить від числа запрошених, обраних страв, розміру орендованого приміщення та інших особливостей. На поминки приходять, як правило, за запрошенням родичів. Ця традиція теж має тривалу історію. Обумовлена питанням почуття такту, оскільки всі розуміють, що не завжди фінансові можливості дозволяють проводити поминки по вищому розряду.

Що подають на помин?

Переважно люди схиляються до вибору стандартного меню. У нього може входити борщ або суп, гарнір і котлети. Дітям і запрошеним роздають пакети із солодощами. Формат заходу не передбачає тривалої затримки і траурного оркестру в Харкові. Все відбувається за 1-3 години, після чого всі розходяться. Але поминки проводять тричі:

  • на третій день (зазвичай, на 3 день проводять похорон);
  • на 9 і 40 дні після смерті.

На другий і третій поминальні дні, збираються, зазвичай, найближчі померлому люди, родичі, друзі. Ритуальна служба в Харкові може запропонувати варіант організації поминок не тільки в день похорону, але і в наступні рази.

Деякі особливості поминального обряду

Поминальний обід не той захід, за яке прийнято дякувати. Тому завершення поминок може ознаменуватися закликом до хвилині мовчання після поминальної мови. У православ'ї чітко позначено і те, що на столі не вітається спиртне. Адже поминальний обід це ритуал, під час якого найближчі повинні молитися за душу покійного. На практиці ж рідко обходитися без міцних спиртних напоїв, які подають до столу. Це пояснюється властивостями алкоголю в певній мірі полегшити страждання за людину, яка пішла з життя.

Промовляючи молитви в пам'ять про покійного, прийнято вважати, що його душа знайде спокій.