Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

У довгій історії людства - починаючи з давніх часів - всі предмети, пов'язані з похованням померлих, розглядалися як знак поваги до мертвої людини. Зараз нічого не змінилося. Сім'я і друзі померлого, а також співробітники похоронної служби завжди намагаються вибрати такі жалобні аксесуари, які самі по собі можуть бути вираженням поваги до людини, яка вже покинула світ живих. Всі похоронні атрибути, які пропонує наша ритуальна служба, були обрані свідомо на основі таких критеріїв, як якість і естетичний вигляд, символічний зміст:

  • кажучи про траурні вінки в Харкові, вони можуть бути різних форм, розмірів, типів використовуваних матеріалів;
  • труни та урни для поховання аналогічним чином підбираються залежно від переваги замовників і фінансових можливостей;
  • додаткові ритуальні речі за найнижчими цінами в Харкові (свічки, квіти, стрічки і багато іншого).

У нас ви знайдете всі необхідні похоронні приналежності, що використовуються відповідно до традицій.

Додаткові похоронні атрибути

Квіти неминуче супроводжують найважливіші події нашого життя. Вони використовуються, щоб підкреслити їх важливість і допомогти висловити супутні емоції. Жалобні квіти - данина поваги тим, хто нас покинув, вони є знаком нашої любові і скорботи.

Кожна похоронна церемонія і відспівування померлого священиком в Харкові прикрашається наявністю квіткових композицій. Ми працюємо з кращими місцевими флористами та розсадниками декоративних рослин.

Урни для праху

Урна - це ємність для зберігання останків померлої людини після кремації. Урна може бути постійним і тимчасовим місцем зберігання праху. Хоч кремація не так поширена в Україні, як на Заході, такий метод похорону теж стає більш актуальним з кожним роком. Таким чином професійне похоронне агентство в Харкові надає можливість зробити свій усвідомлений вибір. Прах можна розвіяти над океаном або над  місцями, які мали значення для людини.

Ознайомтеся з різноманітністю товарів, представлених на нашому сайті або ж отримаєте інформацію безпосередньо від наших співробітників.