Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Не завжди є можливість доглядати за могилою, де похована близька людина. Особливо поширене це явище в тих випадках, коли помирає людина в поважному віці, і родичів, які проживають неподалік не залишається. Догляд за могилою в Харкові — послуга, яка актуальна і часто застосовується на практиці. Перш за все, не доглянуте місце поховання може наштовхнути інших людей на думку про те, що про людину забули, навіть якщо організація похоронного обряду в Харкові була проведена на вищому рівні. А як відомо, людина жива доти, доки про неї пам'ятають інші.

Навіщо замовляти послугу догляду за могилою?

Місце поховання носить характер особливої ​​значущості для тих, кому людина була небайдужа. Це те саме місце, куди приходять родичі і близькі на Проводи, щоб поділитися своїми думками. Нехай і не вголос, але багато хто звертається до покійних у важкі хвилини і переживаючи радість. Так біль втрати хоч і не проходить повністю, але поступово вщухає. Тому агентство, що надає ритуальні послуги в Харкові пропонує свою допомогу в постійному догляді за місцем поховання. І для того, щоб замовити догляд за могилою родичів в Харкові є ряд інших причин, про які слід знати:

  • не маючи можливості приїхати, ви все одно будете піклуватися про пам'ять близької людини;
  • пам'ятник не буде руйнуватися і занепадати;
  • могильна плита не буде засипатися землею і пилом;
  • в момент осідання землі (коли труну природним чином розвалитися під вагою і грунту) можна буде досипати не вистачало обсяг, щоб запобігти руйнуванню пам'ятників.

Забезпечуючи належний догляд, родичі отримують моральну спокій, оскільки розуміють, що роблять все можливе для збереження світлої пам'яті про людину. Це доступна послуга, яка дозволить не переживати про те, чи не зламався чи пам'ятник, що не поросло все травою та інших питаннях, які турбують близьких покійного. І все це не завдасть удар вашому бюджету, але для себе ви будете знати, що піклуєтеся про людину навіть після того, як її не стало. І вам буде приємно бачити, наскільки чисте і доглянуте місце спочинку, коли випаде можливість відвідати його особисто.

Як замовити послугу догляду за місцем поховання в Харкові?

Ця послуга буде запропонована родичам при звернення до ритуальну службу. Як правило, довіряють тій службі, яка організувала похорони і і робила оформлення документів на покійного в Харкові. Але це не обов'язково, адже можна зв'язатися з представниками іншої організації, які можуть укласти з вами договір і здійснювати догляд за могилою.