Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Хоча в Україні до кремації тіла все ще підходять з певною дистанцією, з року в рік прихильників цього методу поховання стає все більше. Сьогодні в нашій країні ритуальні служби здатні забезпечити простий доступ до цієї послуги в поєднанні з відносно низькою вартістю. Зрозуміло, є і деякі відмінності, зумовлені тонкощами процедури. Але є і схожі чинники:

  • так само запрошується священик для відспівування в Харкові;
  • урна з прахом може розміщуватися в місці поховання в землі, з надгробком;
  • перед похованням у родичів буде час попрощатися з тілом покійного.

Місця на кладовищах ставати все менше, в силу очевидних причин. І якщо Захід вже давно застосовує практику кремації, в Україні це відносно нова послуга, до якої багато хто ставиться з небезпекою. Але Вам не варто хвилюватися, адже для професійної ритуальної служби в Харкові організація похоронних обрядів - це більш ніж посильне завдання.

Питання релігійних поглядів

Позиція церкви полягає в тому, що кожному буде надане друге життя, і кремація не суперечить канонам православної церкви, адже Богу не потрібні останки для воскресіння людини. І це питання досить довго бентежило своєю неоднозначністю, що в свою чергу не додавало привабливості процедурі кремації. З іншого боку, одним з найбільших страхів багатьох людей є похорон після клінічної смерті. Боязнь прокинутися в труні турбує багатьох людей, що стоять на порозі смерті. І кремація однозначно дозволить уникнути такого явища, причому безболісно і швидко.

Кремація в Харкові

Ритуальні послуги в Харкові, включаючи кремацію, пропонують кілька варіантів поховання, в зв'язку з чим буде змінюватися процес і етапи. А тому, ціна кремації теж може відрізнятися, в залежності від обраного місця реалізації спалювання тіла, супутніх подій (чи потрібно виклик священика, чи купується спеціальна урна, що виготовляється з різних матеріалів і так далі). По суті, етапи проведення поховання останків після кремації, полягають у спаленні тіла з подальшим розміщенням праху в спеціальну поховальну урну. Послугами кремації в Харкові можна скористатися недорого, зв'язавшись з ритуальною службою. Це дешевше і в той же час більш екологічніше рішення після смерті близької людини, якого не варто побоюватися.