Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

В основному надгробні хрести встановлюють як символ пам'яті, що несе релігійний підтекст. Він складається з поперечних і поздовжніх балок однакової довжини або коротших поперечних балок. Чому хрест використовується в якості надгробки, можна простежити від його важливості в стародавні часи, коли розп'яття ще були звичайним явищем.

Крім того, могильний хрест символізує розп'яття Ісуса Христа і, отже, його воскресіння як знак вічного життя. Починаючи з XIX століття, на перехресті поперечних балок можна побачити численні розп'яття. Вони як і раніше залишаються популярним інструментом дизайну. Ритуальна служба в Харкові надає широкий вибір різноманітних моделей хрестів.

Варіанти оздоблення

Особливу увагу привертає спіральний декор або решітка надгробного хреста, який протягом століть по-різному оформлявся і інтерпретувався. Спіралі зазвичай використовуються всюди, де потрібно обробляти бронзу, золото і залізо. Найбільш ранні надгробні хрести були досить простими. В даний час, з огляду на символізм і значимість надгробного хреста і широкі технічні можливості, моделі хрестів і траурні вінки в Харкові стали більш вишуканими і продуманими. Найпопулярніші варіанти хрестів виготовлені з:

  • мармуру, граніту, крихти;
  • металу;
  • деревини.

Зрозуміло, чим дорожче матеріал і його обробка, тим більшу вартість доведеться заплатити. Дерев'яні хрести, як правило, встановлюють в день похорону. В подальшому їх замінюють пам'ятниками і надгробними плитами.

Ексклюзивні моделі хрестів

Надгробні хрести та інша похоронна атрибутика в Харкові ручної роботи є унікальними пам'ятками для особливої ​​людини і можуть бути встановлені самостійно або в поєднанні з надгробком на цвинтарі. З відповідною основою з натурального каменю, на них зображені дати початку і завершення життя померлих. Хрести можуть бути представлені в індивідуальних варіантах, сповнені додатковим символізмом. Як приклад — труни для подружжя, чиє життя обірвалося в результаті нещасного випадку та інших обставин.