Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Перспектива стикатися з встановленим процесом оформлення документів мало кого приваблює навіть в приємних цілях. Але коли мова заходить про необхідність відвідати ряд державних структур, зібрати потрібні довідки і оформити необхідні документи перед майбутніми похоронами близької людини — однозначно допомога професійного похоронного агентства в Харкові буде не зайвою. Відчуваючи біль втрати багато можна випустити з уваги, про що згодом шкодувати, адже встановлений порядок вимагає чіткого виконання дій. Є також випадки, коли документація оформляється специфічним чином:

  • смерть від не природних факторів (нещасний випадок, вбивство);
  • смерть на території іншої країни;
  • якщо обставини смерті викликають питання (наприклад, коли з життя йде молода людина, який не перебуває на обліку у лікаря, без значущих очевидних причин, які спричинили трагічна подія) і не тільки.

Кожен випадок індивідуальний і вимагає відповідних рішень в установленому законом порядку. Оформлення запиту на транспортування покійного (вантаж 200 в Харкові) з іншої країни до місця поховання та інші процедури лише на перший погляд здаються досить простими.

Допомога ритуальної служби

Оформлення необхідних документів для похорону може перестати бути чимось неминучим і страшним, що тягне ряд незручностей, пов'язаних з відвідуванням різних інстанцій і служб, якщо чітко розуміти алгоритм дій. До того ж, правильно складений запит — необхідна умова для позитивного рішення і мінімізації терміну, необхідного для поховання покійного. Звертаючись до ритуальної служби в Харкові, клієнт отримує:

  • кваліфіковану інформаційну допомогу;
  • допомога в складанні необхідної документації;
  • сприяння швидкому вирішенню спірних питань і не тільки.

Ціна оформлення документів, як правило, включена до вартості послуг ритуальної служби. Але, бувають витрати, не передбачені в рамках договірних зобов'язань. Як приклад — необхідність оформлення документів на іноземній мові. В іншому, більшість турбот, пов'язаних з організацією технічної частини оформлення документів, перекладається на ритуальну службу.