Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

До кожного клієнта індивідуальний підхід та допомога у вирішенні будь-яких питань!

Послуга Вартість (грн)
Похоронний агент (ритуальний агент) БЕЗКОШТОВНО
Організація, допомога, консультація 24/7 БЕЗКОШТОВНО
   
Вантаж 200 (по місту) від 1800
Транспортування тіла по Україні та СНД від 12 грн/км
   
Поховання на кладовищі від 4300
Кремація від 4400
Відспівування від 1300
Поминальні обіди від 350
   
Бальзамування, посмертний макіяж від 1000
Труни від 1800
Подушечка з покривалом від 350
Хрест з табличкою від 500
Вінки від 350
   
Огорожі могильні  від 750
Догляд за місцем поховання від 1000

 

Транспортування покійних в Харкові і в Україні в цілому, здійснюється ритуальними службами. Тіло покійного транспортують з місця настання смерті в морг, в подальшому в храм і до місця проведення поховання. Ціна послуги транспортування померлого залежить від ряду факторів:

Вантаж 200 (як називають в народі транспортування небіжчика) може здійснюватися не тільки на території України, а й за її межами. Якщо смерть настала в іншій країні, ритуальна служба може перевезти тіло в потрібне місце. У деяких випадках, транспортування небіжчика здійснюється літаком.

Що потрібно знати про транспортування мертвої людини

Замовити послугу транспортування покійного в Харкові доречно в силу тих причин, що ритуальні служби мають у своєму розпорядженні спеціальним транспортом, який обладнаний спеціальним чином. Це важливо, адже нерідкі випадки, коли тіло доставляють в морг своїми силами, використовуючи непристосовані транспортні засоби. Як результат:

  • можуть виникнути складності, оскільки не можна транспортувати труп самостійно (це завдання ритуальної служби в Харкові);
  • можна пошкодити труп, що може викликати підозри про природу настання смерті (патологоанатом при розтині проводить також і візуальний огляд тіла на предмет наявності травм, трупних плям, ушкоджень шкірних покривів і так далі).

Спеціалізована служба знає тонкощі транспортування мертвих, оскільки щодня виконує безліч завдань такого роду.

Чому варто замовити транспортування померлого в Харкові?

Послугу транспортування небіжчика в Харкові замовляють родичі покійного. Як правило, має сенс доручити всі турботи, пов'язані з похоронами фахівцям. До того ж, слід розуміти, що оформлення документів в разі необхідності доставити тіло померлого здалеку не терпить зволікань. Є певні терміни подачі запитів, збору документів і довідок. І хоч в державних структурах скорботним родичам йдуть назустріч, все ж не варто забувати про утомливі черги і інші неприємні тонкощі.