Ритуальні послуги в Харкові, Організація поховання, Кремація, Груз 200

Траурний вінок — класична прикраса на похоронах. Родичі та друзі висловлюють солідарність і повагу до померлих, а також співчуття до загиблих. У професійному похоронному агентстві в Харкові ви можете замовити траурні вінки різних розмірів, з стрічками і написами на вибір в Харкові за кращими цінами.

Хто дарує поминальний вінок?

Траурні вінки це значимий жест, який зазвичай дарують улюблені, близькі родичі і близькі друзі. Однак часто сусіди, колеги, знайомі збираються разом і дарують вінок від колективу. Траурний вінок покладається на труну до початку панахиди і на могилу після відспівування померлого священиком і поховання.

Формат

Традиційно надгробні вінки пов'язують за основу вічнозеленими гілками, такими як ялиця або хвойні дерева. У християнському розумінні зелений це колір надії, а хвойні рослини символізують вічне життя. Вінки, використовувані при проведенні похорону, можуть бути виготовлені з штучних матеріалів. Незалежно від типу використовуваних матеріалів, вінки формуються навколо каркаса, часто представленого сталевим дротом.

Розмір і форма

Траурний вінок зазвичай має діаметр від 60 до 90 сантиметрів. Поширені сьогодні форми:

  • симетричні,
  • асиметричні;
  • і круглі.

У симетричному вінку траурні квіти розташовані на вершині. Якщо у вінка бантик, стрічка опускається з вершини посередині. У вінку асиметричної форми траурні квіти розташовані зі зміщенням від вершини. Ліворуч або праворуч від нього прив'язується бант. Круглий вінок рівномірно покритий квітами і листям. Стрічка зазвичай прикріплюється до верхньої або нижньої частини кільця.

Підбір кольорів

Ви абсолютно вільні вибирати квіти для похоронного вінка, а також похоронну атрибутику в Харкові за низькою ціною. Часто зустрічаються світлі або кремові квіти, тому що вони передають надію і розраду. Улюблені квіти померлого надають вінкові дуже індивідуальний вигляд.

Стрічки і тексти

Зазвичай похоронні вінки оздоблюють відповідною стрічкою з шовку, атласу або муару. Вона виконує не тільки декоративну функцію. На стрічці надруковані імена дарувальників, а також деякі особисті прощальні слова, так що вінок виконує свою роль співчуття і останнього вітання померлому.